Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Bes Kallaku tregon si qëndron e vërteta e zënkës së tij me Olsi Bylykun

-800-0-60dd938a6336e

Prej disa kohësh po përflitet se Bes Kallaku e ka prishur miqësinë me shokun e tij të ngushtë, Olsi Bylyku. Shkak sipas zërave duket se ka qenë refuzimi i Olsit për të braktisur ‘Klaniforninë’ dhe t’i bashkohej spektaklit të humorit ‘Kosherja.

Mirëpo i ftuar sot në emisionin ‘ABC e mëngjesit, Bes Kallaku i mohoi këta zëra, duke theksuar se secili ka zgjedhjet e veta në jetë.
“Secili ka zgjedhjet e veta në jetë dhe mund të marri atë që do. Të gjithë aktorët e ‘Kosheres’ në shtator janë në nivel të secilit prej aktorëve apo kolegëve të mi”, u shpreh Besi.

Leave a comment