Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Kultivonin kanabis, arrestohet gruaja në Skrapar, në kërkim bashkëshorti

640-0-60dd6bca586fb

Një grua është vënë në pranga ndërsa i shoqi i saj u shpall në kërkim me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike.

Uniformat blu arrestuan në flagrancë shtetasen H. G., 58 vjeçe dhe shpallën në kërkim bashkëshortin e saj, shtetasin E. G., 58 vjeç, i dënuar më parë për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”.

Gjatë kontrollit fshatin Gërmenjë, shërbimet e Policisë kanë gjetur kubikë me fidanë të dyshuara cannabis sativa në tokën në pronësi të këtyre shtetasve, bënë me dije burime zyrtare.

Leave a comment