Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Vllaznia vijon përforcimet për sezonin e ardhshëm, zyrtarizohet blerja e Liridon Latifit

inbound976717609

Njoftimi i plotë i Klubit të Vllaznisë: ZYRTARE/ LIRIDON LATIFI FIRMOS PËR VLLAZNINË

KF Vllaznia bën të ditur se pasditen e sotme ka arritur marrëveshjen me futbollistin Liridon Latifi. Me këtë futbollist është firmosur një kontratë dyvjeçare dhe shpresojmë që ai të tregojë vlerat e tij më të mira ashtu siç ka bërë edhe në skuadrat e tjera me të cilat ka luajtur më përpara.

Mirë se erdhe te Vllaznia Liridon!

Leave a comment