Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Publikon albumin e saj të parë, Arilena Ara ”shokon” fansat, shfaqet duke pozuar toples

arilena-640x405

Arilena Ara do të publikojë së shpejti albumin e saj të parë, të titulluar “Pop Art”. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë këngëtarja, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar foton e kopertinës së albumit, ku shfaqet topless dhe duke i mbuluar me duar pjesët intime. Arilena ka treguar se është shumë e emocionuar dhe se në album ka shprehur të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda saj.

“Sado që mundohem nuk kam fjalë mjaftueshëm për të shprehur ndjesinë. E lumtur të ndaj me ju lajmin që Albumin tim të parë e ndajnë vetëm pak ditë nga publikimi! Në “POP ART” kam shprehur nëpërmjet muzikës të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda meje!”, ka shkruar ajo.

Leave a comment