Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Iu anulua koncerti në Durrës, Tayna shpërthen e revoltuar në rrjete sociale

Screenshot_12-2

Artiastët shquptarë, pas një periudhe të gjatë dhe me përmirësimin e situatës nga Covid-19 i janë kthyer eventeve dhe koncerteve.

Tayna do të performonte mbrëmjen e djeshme në një nga klubet e Durrësit mirëpo koncerti është anuluar. Ky vendim e ka revoltuar reperen, e cila nuk ka kursyer ironinë në rrjete sociale.

“Corona thonë që të kap pas orës 10 të darkës dhe prej muzikës“- shkruan reperja ndër të tjera.

Image

Leave a comment