Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Modelja e famshme shpërfytyrohet dhe rrezikon jetën me operacionet e fundit plastike

ketyyy-600x334

Modelja e famshme Katie Price dje zbuloi se ajo dukej si një “përbindësh” pas raundit të saj të fundit të operacioneve plastike. Ylli televiziv, 43 vjeçe, kohët e fundit fluturoi në Turqi dhe e çoi ekipin e saj të ‘YouTube’-it atje për të xhiruar ngjarjen për fansat e saj.

Ajo kishte liposuksion të plotë të trupit, ngritje sysh dhe buzësh, liposuksion nën mjekër dhe dhjamë të injektuar në shuplakën e saj – dhe duket e panjohur siç tregojnë fotografitë e siguruara nga The Sun.

Ajo u zgjua për t’iu thënë se do të kishte nevojë për një transfuzion – por refuzoi të kishte frikë nga marrja e gjakut, për shkak të virusit COVID-19.

Katie Price thuhet të ketë thënë pasi është zgjuar: “Çfarë dreqin kam bërë kështu”. Dhe i fejuari i saj Carl Woods – duke parë në sallën e operacionit – kishte frikë se kishte vdekur. Katie i tha The Sun: “Sinqerisht, unë kam shkuar në ferr dhe jam kthyer, ishte e tmerrshme – O Zot, unë dukem si një përbindësh nga një film horror”.

“Thjesht mendova: ‘Kjo është ajo, unë do të vdes’. Unë isha e tmerruar dhe dukesha si një kukull e rreme”. “Jam zgjuar me vrima dhe qepje në të gjithë trupin. Duket sikur kam mustaqe mace që më dalin nga hunda dhe sytë. Por unë thjesht dua që Katie e vjetër të kthehet!”, tha i fejuari i saj.
Leave a comment