Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Lindita e “Për’puthen +40” publikon këngë për kokainën, shfaqet sensuale në bikini

auto_Capture1625823960

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Lindita Bimi, mesa duket e ka përdorur programin si një mënyrë për të siguruar disa ndjekës e më pas të bëhet pjesë e tregut muzikor, siç kanë bërë shumë konkurrentë të tjerë edhe nga “Për’puthen’ rinore.

Së fundmi Lindita ka publikuar një këngë të titulluar “ Coco” (në shqip kokaina). Në videoklipin e këngës Lindita shfaqet teje provokuese, e veshur me bikini, herë në pishinë dhe herë sipër një motorri duke vënë në pah trupin e saj , teksa shfaqet tepër joshëse.

Leave a comment