Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Përmbyset trajleri në autostradën Lezhë-Laç

rr

Një automjet i tonazhit të rëndë trajler është përmbysur në autostradën Lezhë-Laç, pranë ishull Shëngjinit.

Mësohet se mjeti me targa të Podgoricës po lëvizte në drejtim të Lezhës dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po ndihmon ne lehtësimin e lëvizjes, pas mjeti i përmbysur ndodhet në rrugë.

Leave a comment