Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Vijojnë ndryshimet në Polici, çfarë pritet

ardi-veliu-1-e1517841857819-780x439-1-768x432 (1)

Që prej orës 8 të mëngjesit drejtori i përgjithshëm i policisë së shtetit, Ardi Veliu ka thirrur në mbledhje të gjithë shefat e komisariateve.

Kjo është mbledhja e dytë që Veliu organizon me drejtuesit e komisariateve në harkun kohor të 1 muaji.

Mbledhja vjen pas ndryshimeve të bëra në 9 drejtori në të gjithë vendin.

Pas ndryshimeve të bëra në drejtoritë vendore të policisë, kryepolici Veliu pritet të bëjë një ristrukturim dhe te komisariateve apo zëvendës drejtorëve në qarqe.

Leave a comment