Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Deklaroi ndarjen nga Andi, reagon Melisa dhe tregon çfarë ndodhi mes tyre

-640-0-60e9a716dd7bd

Ditën e djeshme Melisa deklaroi ndarjen nga Andi përmes disa postimeve në Instagram. “Unë jam shumë e pastër për ty, apo për këdo tjetër. Para se t’ia nisni të gjithë, dijeni se s’dua pyetje. Ju vu pika muhabetit!”, shkroi ajo.

Ndonëse ish-konkurrentja la të kuptohej se ndarja e tyre ishte përfundimtare, sot ka treguar se ka qenë e gjitha një zënkë e momentit.

Ajo ka publikuar një foto të Andit në rrjete sociale, krahas së cilës ka shkruar “Hë me mooo se kush është ajo femër që s’ka bërë “namin” pas një zënkë. Ndjesë por jemi bashkë përgjithmonë”.

Deklaroi ndarjen nga Andi, reagon Melisa dhe tregon çfarë ndodhi mes

Leave a comment