Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Dy persona rrezikojnë të mbyten në det, dërgohen me urgjencë në spital! Emrat

Screenshot-2021-07-10-175300

Dy persona kanë rrezikuar të mbyten pasditen e së shtunës në plazhin e Pishe poros në Fier. Bëhet fjalë për Arben Alizotin dhe Fiqo Rexhepi.

Të dëmtuarit janë transportuar në spitalin e Fierit, në gjendje të rëndë shëndetësore. Dy personave u është dhënë ndihma e parë nga policia dhe roja bregdetare.

 

Leave a comment