Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Ndjekësit “kryqëzojnë” me kritika Ledina Çelos pas fotove “bombastike”

-640-0-60e892b87cd89

Këngëtarja Ledina Çelo ka postuar së fundi rrjetet sociale, disa foto në plazh ku duket mjaft seksi. Ledina ka pozuar buzë detit, e veshur me rroba banje dhe me flokët e lëshuara.

Pas publikimit të këtyre fotove, këngëtarja mori shumë komplimente për linjat e saj por pati edhe nga ata që e kritikuan.

Në disa foto, 44-vjeçarja ka vënë në plan të parë të pasmet e tonifikuara, por kjo gjë nuk i ka pëlqyer shumë ndjekësve, të cilët e kanë kritikuar.

“Ku po shkon kjo botë, gruaja 50 vjeçe nxjerr b***ën”-ishte një koment.

“Ku po shkon kjo botë, gruaja 50 vjeçe nxjerr
“Ku po shkon kjo botë, gruaja 50 vjeçe nxjerr

Leave a comment