Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Kapen ‘mat’ dy moderatorët e njohur shqiptarë, zbulohet lidhja e tyre e dashurisë

-640-0-60ebebd11eeef

Një çift i ri ka lindur në showbizz-in shqiptar. Dy moderatorët e njohur, Flavio Qari dhe Hilda Gorica po përjetojnë një lidhje dashurie të cilën janë munduar ta mbajnë të fshehtë.

Lidhja e tyre është “zbuluar” nga rrjetet sociale, pasi kanë postuar foto nga i njëjti vend.

Ata kanë postuar foto dhe video në Instastory nga i njëjti vend, duke na lënë të kuptojmë se janë bashkë dhe se po kalojnë kohë bashkë në lidhjen e tyre.

Duket se Flavio dhe Hilda kanë vendosur që të tregojnë hapur tani më në fund që janë bashkë.

Kapen ‘mat’ dy moderatorët e njohur shqiptarë, zbulohet

Kapen ‘mat’ dy moderatorët e njohur shqiptarë, zbulohet

Leave a comment