Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Marrin vendimin pas 5 vitesh lidhje/ Çiljeta dhe Albani drejt altarit

cili-780x405

Këngëtarja Çiljeta dhe partneri i saj Alban Hoxha duket se do i japin fund beqarisë. Pas 5 vitesh në një lidhje të bukur dhe private, çifti ka vendosur që të kurorëzojnë dashurinë.

Burime pranë çiftit kanë treguar se Albani dhe Çiljeta do t’i thonë “Po” njëri-tjetrit në një festë ceremoniale. Ndërkohë që dyshja nuk kanë reaguar ende rreth lajmit në fjalë.

Të dy ata bashkëjetojnë bashkë dhe me djalin e këngtëares, Fernando. Ky është djali nga amrtesa tjetër.

Marrin vendimin pas 5 vitesh lidhje/ Çiljeta dhe Albani drejt altarit

Related Posts

Leave a comment