Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Rudina Magjistari pozon me rroba banjo

ru (1)

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk I kursen fotot nga përditshmëria. Së fundmi, ajo po shijon disa ditë të mira pushimi në Turqi, së bashku me familjen.

Rudina ka publikuar në Instagram një foto ku shihet e veshur me rrobabanjo dhe me syze. “E nxehtë si vera”, ka shkruar moderatorja krahas fotos.

Ajo ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit. Kujtojmë se Rudina është prej vitesh një ndër figurat më të dashura e më të bukura të ekranit.

Leave a comment