Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Përsëritet ‘skenari’, zbulohet një sasi droge në kamionin me banane në Durrës

renea-1-520x330

Një sasi e madhe droge është zbuluar në një kamion me banane në portin e Durrësit.

Mësohet se lënda narkotike është zbuluar në një kamion që i është nënshtruar kontrollit të detajuar në ambientet e portit, ndërsa nuk ka ende detaje në lidhje me sasinë dhe poseduesin. Vijon…

Leave a comment