Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Fifi habit me deklaratën pasi ish i dashuri i dha fund beqarisë

scracatela-600x393

Pak kohë më parë, djali që Fifi e quante “stracciatella” me përkëdheli, Xhuljo i dha fund beqarisë. Mirëpo, vetëm së fundmi, këngëtarja ka habitur me deklaratën.

Gjatë një bisede virtuale në Instagram, Fifi ka zbuluar se ekziston një mashkull në jetën e saj të cilin do ta dojë gjithmonë (dhe jo, nuk i referohet familjes dhe as shoqërisë). Tani që personi me të cilin ajo ishte dashuruar është fejuar, nuk dimë më ç’të mendojmë.

“E kam një mashkull të preferuar që e kam dashur dje, e dua sot dhe do e dua nesër”, ka treguar këngëtarja. Mos vallë me këtë deklaratë Fifi ka dashur të thotë që është në një lidhje të re? Epo shumica kështu e kuptuan!

Leave a comment