Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Këto janë dy shenjat më të liga të horoskopit

auto_typesofnegativepeopleyoushouldavoid1626276003-780x405

Dy shenjat me te liga te horoskopit jane akrepi dhe luani, sipas nje studimi. I pari eshte jashtezakonisht i keq dhe i lige, ndersa i dyti mund te vrase per tu bere i famshem.

Akrepi

Akrepi përfaqëson krijesën helmuese që nuk do të hezitojë të thumbojë dikë nëse i pëlqen. Kjo shenjë është jashtëzakonisht e keqe dhe dinake. Ata mund të krijojnë planet më komplekse për të shkatërruar dikë me mënyra ekstreme.

Luani

Ata do të bëjnë gjithçka për të tërhequr vëmendjen që duan. Mendja e tyre dashakeqe mund të mendojë për disa mënyra për të luajtur keq dhe për t’i hedhur kundërshtarët e tyre në baltë, në një mënyrë shumë të shkatërrueshme. Luanit nuk do të humbasin asnjë shans për t’u bërë të famshëm, edhe nëse kjo do të thotë që ata duhet të vrasin dikë.

Leave a comment