Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Turjan Hyska dhe Orinda Huta bëhen prindër të një vajze, emri i veçantë i zgjedhur për bebin

turjan-hyska-674x405

Modertatori i njohur Turjan Hyska dhe bashkëshortja e tij Orinda Huta janë bërë prindër të një vajze të cilës i kanë vendosur emrin Atara.

Lajmin e gëzueshëm e ka bërë publik në facebook vëllai i moderatorit, deputeti i Partisë Socialiste Eljo Hyska, i cili ka shpërndarë një fotot të Turjanit me të bijën në krah.

“Orinda Huta Turjan Hyska Bekim: ATARA”, shkruan në mbishkrimin e fotos Eljo Hyska.

Leave a comment