Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Kryeministri Rama takon për herë të parë zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi

ed-rama (1)

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama është takuar për herë të parë me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi, Dritan Abazoviç dhe përmes një postimi në Facebook u shpreh se ranë dakort në çdo pikë që u diskutua.

Postimi i plotë:

Kënaqësi e posaçme takimi i parë me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi, Dritan Abazoviç, me të cilin kaluam si dy miq të vjetër dhe patëm dakordësi në çdo pikë

Leave a comment