Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

“Unë pi si burrë”/ Iva Tiço tregon hilenë e saj për të mos u dehur

-800-0-60f07e5801eb4 (1)

Gazetarja Iva Tiço ka ndarë një “sekret” lidhur me konsumimin e alkoolit, teksa ishte e ftuar sot në emisionin ‘Ftesë në 5’.

Tiço u shpreh se tanimë nuk dehet thjeshtë pasi i ka mësuar “hilenë” pijes, duke shtuar me shaka se mund të dehë edhe në burrë.
“Dikur i përzieja! Tani mund të deh dhe një burrë. Jo gjej dhomën por…Sekreti që të mos dehesh është; mos ta përziesh; të pish alkool të mirë; pa sheqerna; të mësohesh me një pije. Unë pi si burrë! Por duhet pirë dhe shumë ujë. Mund të vazhdoj deri në 5 të mëngjesit,”-tha ajo.

Leave a comment