Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 18 Korrik 2021

horoskopi-2

Dashi:

Hëna e favorshme. Çaste kënaqësie do të përjetoni së shpejti. Por do të keni disa probleme pasditen e nesërme. Nuk do të jetë e lehtë të mbani qetësinë e duhur në punë.

Demi:

Do të përjetoni ringjalljen e duhur sentimentale. Kërkohet diplomaci, në punë. Nesër do të keni avantazhe në dashuri. Po ashtu edhe ide të mira në punë.

Binjakët:

Do të kenë një periudhë të favorshme në punë. Nesër Hëna do të jetë, në ndihmën tuaj. Do të shoqërohet me emocione dhe me ethe pozitive.

Gaforrja:

Hëna në dukje të shkëlqyeshme, për të nisur projektet e preferuara të muajit gusht. Nesër situata shfaqet pozitive për realizimin e dëshirave. Partneritetet e krijuara mund të ndryshojnë.

Luani:

Ditë premtuese. Dhurata më e mirë është puna, por pa u mbingarkuar. Nesër vetëm energjia ju duhet, prandaj edhe jepini mundësi më shumë vetes.

Virgjëresha:

Mjaft i/e lodhur. Moment t’i jepni më shumë kohë partnerit/es. Nesër do të merrni një informacion që kërkon maturi nga ana juaj. Pasdite do të rikuperoni energjitë.

Peshorja:

Ndryshime do të përjetoni brenda sferës profesionale. Nesër hëna do të jetë e favorshme, sikurse do të nisë e tillë edhe fundjava. Do të merrni edhe më shumë propozime nga ato të dëshiruarat.

Akrepi:

Mërkuri është aktiv. Do të keni një shpërblim të mundshëm në punë. Nesër hëna në paraqitje të shkëlqyeshme. Shmangni komplikimet në punë.

Shigjetari:

Marrëdhëniet tuaja do të bëhen edhe më nervoze. Kjo pasi ndjeheni disi të lodhur. Nesër, disa çështje të pazgjidhura do të kërkojnë që të sqarohen. Mundësi të reja, do të ishte edhe më mirë.

Bricjapi:

Disa komplikime do të përjetoni sot. Situata e përcaktuar pasdite. Nesër dita fillon me informacione të lodhshme. Shtyni një zgjedhje, përsa i përket pikëpamjes profesionale.

Ujori:

Hëna dhe Venusi i favorshëm. Ndryshime do të ketë në punë, apo në biznesin tuaj. Nesër energjia e mirë mund të harxhohet në dashuri. Normalisht qëndroni në shtëpi, nëse ndjeheni i/e lodhur.

Peshqit:

Hëna për ballë jush ju krijon edhe lodhje. Disa kontakte mund të humbasin vëmendjen tuaj. Nesër mund t’iu shfaqet ndokush fals. Megjithatë, Jupiteri dhe Saturni do të jenë në favorin tuaj.

Leave a comment