Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Zbulohet romanca e Era Istrefit, në një lidhje dashurie me djalin e një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri

-800-0-123a4344787d7e66f39e2a9836d7156b

Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të komentuara në rrjet. Ajo tregohet shumë e rezervuar rreth jetës private, por së fundmi ka të reja.

“Tirana Post” ka bërë të ditur se Era është në një lidhje dashurie me djalin e një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri. Sipas medias në fjalë, kjo lidhje nuk ka shumë që ka nisur.

Mësohet se Era po e kalon kohën në resortin ku jeton i dashuri i saj, identiteti i të cilit nuk është zbuluar ende.

Leave a comment