Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë

-800-0-f89c3d471e086cfb0c70b7bebccfb670

Këngëtarja e njohur amerikane, Halsey është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilit i kanë vendosur emrin Ender Ridley Aydin.

Halsey ka publikuar në rrjete sociale një foto familjare, ku shihet me partnerin, Alev Aydin dhe me bebushin në krahë.

“Mirënjohje. Për lindjen më të rrallë dhe euforike. Fuqizuar nga dashuria”, ka shkruar Hayley krahas fotos, duke zbuluar se foshnja ka ardhur në jetë me datë 14 Korrik.

Leave a comment