Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Mot i nxehtë dhe ideal për plazh, temperaturat për sot

moti-4

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 16°C në 26°C, në zonat e ulëta nga 21ºC në 35°C dhe në zonat bregdetare nga 24°C në 35°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Kushtet e duhura për pushime, diell dhe rritje temperaturash, ky

Related Posts

Leave a comment