Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Çifti i sapomartuar rrihen me grushte me njëri-tjetrin në mes të rrugës për shkak të shpenzimeve të dasmës

yeni-evli-780x405

Një rast i rrallë ka ndodhur në Turqi mes një çifti të sapomartuar. Ayşenur 23 vjeç dhe Sinan 24 vjeç, të cilët u martuan në rrethin Marmaris të Muglas, u rrahën në mes të rrugës për shkak të shpenzimeve të dasmës së tyre.

Siç raportojnë mediat turke çifti së bashku me një mik, ndodheshin në qytetin e Uzunyalı, ku edhe ndodhi rasti. Gruaja me pas shkoi në polici dhe e denoncoi burrin e saj.

Në deklaratën e saj në stacionin e policisë ajo u shpreh se po debatonte me nënën në telefon për shkak të shpenzimeve të dasmës dhe më pas burri i saj e goditi me grusht.

Të bashkangjitur gjeni pamjet e rastit:

 

Leave a comment