Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

E rëndë/ Gjendet i vdekur biznesmeni në Fier, dyshohet se…

dzzz-696x392

Sot rreth orës 15:10, në lagjen “Kongresi i Përmetit”, Fier, shtetasi A. A., 47 vjeç, banues në Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij suvenir. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Related Posts

Leave a comment