Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Kërcënon gjyqtaren, shoqërohet në polici një person

arrestim21-720x433 (1)

Një gjyqtare është kërcënuar në Tiranë, ndërsa policia ka arrestuar një person paraditen e sotme.

Mësohet se shoqërimi i personit është bërë në zonën e Komunës së Parisit në kryeqytet.

Policia nuk e bën ende me dije se cila është gjyqtarja që është kërcënuar, dhe as lidhja që ka pasur me personin e shoqëruar në komisariat.

 

Leave a comment