Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Punonjësi i policisë përplas 55-vjeçarin me biçikletë në Tiranë, dërgohet në spital

Bici

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku është përfshirë një mjet i policisë.

Ngjarja sipas burimeve zyrtare ka ndodhur në rrugën “Myslym Keta”, ku mjeti me drejtues shtetasin P. N. (punonjës policie) pjesë e grupit të kontrollit të territorit, është përplasur me një biçikletë që drejtohej nga shtetasi A. G., rreth 55 vjeç, i cili po dërgohet në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related Posts

Leave a comment