Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Horoskopi i së premtes, çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

horoskopi-2

Dashi

Do e kuptoni më mirë gjatë kësaj dite se marrëdhënia në çift nuk i përmbush të gjitha objektivat e duhura, prandaj mund të merren vendime me rëndësi.

Demi

Ditë e veçantë kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do merreni vesh për mrekulli me parterin tuaj dhe do argëtoheni pa fund së bashku.

Binjakët

Do i jepni rëndësinë e duhur sot jetës suaj në çift dhë gjithçka do të shkojë ashtu si e kishit ëndërruar. Nuk pritet të ndodhë asgjë e keqe. Me financat duhet të bëni kujdes maksimal.

Gaforrja

Ditë goxha ë tensionuar pritet të jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Gjithsecili do kërkojë të dalë e tija dhe askush nuk do hapë rrugë.

Luani

Dita e sotme do jetë më e qetë për ata që janë në një lidhje. Më në fund do i sqaroni mosmarrëveshjet e vogla që keni pasur dhe do jeni më të qetë.

Virgjëresha

Pesimizmi juaj sot në jetën sentimentale do jetë tërësisht i pajustifikuar. Nëse mbylleni në vetvete keni për ta humbur njëherë e përgjithmonë partnerin.

Peshorja

Do keni të njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj dhe do bashkëpunoni për gjithçka me të. Dita do jetë plot diell dhe e mbushur me emocione.

Akrepi

Do keni probleme goxha të mëdha gjatë kësaj ditë në jetën tuaj në çift dhe do ndiheni shpeshherë keq. E mira do jetë të gjeni mënyrën për të folur me partnerin, jo të kërkoni ngushëllim në krahët e dikujt tjetër.

Shigjetari

Do përballeni me shumë zhgënjime sot juve që jeni në një lidhje dhe do vuani tej mase. Sikur të kishit bërë kujdes më parë nuk do përballeshit kurrsesi me një situatë të tillë.

Bricjapi

Do bekoheni nga yjet gjatë kësaj ditë dhe marrëdhënia në çift do ecë më së miri. Si ju ashtu edhe partneri do jeni të gatshëm ta dëgjoni tjetrin dhe të shkëmbeni mendime për çdo gjë.

Ujori

Do tregoheni shumë të hapur dhe të disponueshem ndaj partnerit gjatë kësaj dite. Marrëdhënia në çift nuk do ketë asgjë për çfarë të shqetësoheni.

Peshqit

Do i shtoni dozat e intimitetit në çift gjatë kësaj dite dhe do kaloni çaste të lumtura në krahët e partnerit. Shumë gjëra kanë për të qënë ndryshe për ju.

 

Leave a comment