Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Meta “arratiset” nga presidenca/ Shfaqet me kapele dhe një birrë në dorë(FOTO)

meta

Presidenti Meta  duket se ka marrë pushimet e parakohshme dhe është larguar nga presidenca duke u “arratisur” në det. Një foto e publikuar në rrjetet sociale Meta shihet pranë detit, me një birrë në dorë dhe i buzëqeshur.

Ndryshe nga se e kishim pare vitin e kaluar dhe këtë vit para zgjedhje ku i kishte shpallur luftë kryeministrit Rama, presidenti duket se ka gjetur qetësinë me detin dhe me ecje e ku duket se i është rikthyer buzëqeshja. Nga fotoja ai duket si një model reklame birre.

Meta "arratiset" nga presidenca! Shfaqet me kapele dhe një

Related Posts

Leave a comment