Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Vila Mateus Himarë, aty ku relaksi të depërton në shpirt…

094DD51F-0E47-4128-928A-B330BD7D03A6

Himara është vendi i duhur ku mund të njohësh monumentet natyrore, peizazhet magjike dhe të shijosh gatimet e shijshme.

Është një ndërthurje e magjishme peizazhesh nga më interesantet. Siç thotë vetë kënga himariote:

“Himarë e bukur Himarë, mal përpjetë e poshtë valë”.

“Vila Mateus” në Spile, në qendër të qytetit është një mundësi e shkëlqyer për individë dhe familje. Mjedis i kuruar me gjelbërim dhe freski.
Punime guri si në art dhe me art.
E vendosur në distancë prej 600 m nga Plazhi i Prinos apo Sfajios, Vila Mateus ofron strehim me një bar, parkim privat falas dhe një kopsht.
Akomodimi përmban: transferime aeroporti, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Në hotel mysafirët janë të mirëpritur të përfitojnë nga një pishinë shtëpie.

Vila Mateus Himare, vilë me tre kate, në brendësi të saj gjen të ndërthurur ngjyrën e bardhë, të thyer me kafe e bezhë të lehtë, një ndriçim të ngrohtë dhe një pamje elegante, plot dritë dhe hapësirë peizazhi përbalël dhomave.

Ju pret një mirësjellje dhe shërbim hotelier korrekt!
Eja në Vila Mateus Himarë!

Telefon: 0697677400/ 0682395151

https://www.facebook.com/Vila-Mateus-103162971506868/about/?ref=page_internal

https://planetofhotels.com/en/albania/himare/vila-mateus

Mund të jetë një imazh i pishinë

Mund të jetë një imazh i pishinë dhe ambiente të jashtme

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "BIRRE"

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Shpërndaje:

Related Posts

Leave a comment