Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

I dashuri i Dua Lipës na e bën respektin siç duhet, ja çfarë u tregon të huajve mbi heroin tonë kombëtar, Skënderbeu!

sksksks (1)

Gjatë vizitës në Shqipëri, këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, shoqërohej nga babai dhe partneri i saj Anwar Hadid.

Ky i fundit, duket se ka krijuar një lidhje me Shqipërinë, çka dëshmohet nga fotot që ai ka shpërndarë në rrjetet sociale. Anwar Hadid ka publikuar foto nga vizita në Tiranë dhe në Kalanë e Krujës.

Anwar duket i magjepsur nga historia e Skënderbeut, teksa shpërndan një foto të skulpturës së heroit tonë kombëtar. Partneri i Dua Lipës shkruan se ai është djali i shqiponjave dhe më i madhi i vendit.

Po ashtu modeli ka publikuar një foto të flamurit të Skënderbeut me shqiponjat dykrenore.

Leave a comment