Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

E vërteta e lidhjes së Era Istrefit me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

eraistrefi-661x405

Kohët e fundit kanë qarkulluar lajme se Era Istrefi ka nisur një lidhje me djalin e një biznesmeni shqiptar.

Identiteti i tij nuk bëhej i ditur, por sipas mediave ata po i kalonin pushimet bashkë.

Megjithatë “Prive” zbulon detaje të tjera dhe raporton se ky lajm nuk është aspak i vërtetë.

Nuk dihet nga kanë rrjedhur këto thashetheme, por “Prive” është interesuar dhe ka mësuar se Era aktualisht nuk është në një lidhje me djalin e një biznesmeni dhe po punon në heshtje.

Leave a comment