Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Kryeministri Rama reagon zemërthyer për tragjedinë në Kroaci, ngushëllon familjet e viktimave

edirama-687x405

Çfarë fatkeqësie pikëlluese lajmi nga Kroacia për humbje jetësh të vëllezërve e motrave nga Kosova.

Lutem që të plagosurit rëndë t’ia dalin dhe ngushëllime vëllazërore familjeve të viktimave.

Leave a comment