Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Korrik 2021

euro-2-780x405

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                      Blihet 103.1                            Shitet 103.8

Euro:                                          Blihet 121.6                             Shitet 122.2

Paundi Britanik :                  Blihet 141.3                           Shitet 142.4

Franga Zviceriane:               Blihet 111.6                            Shitet 112.6

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 Korrik 2021

Leave a comment