Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Sherr si ky e sigurt që nuk keni parë ndonjëherë / Çifti zihet me shkelma e me grushte në mes të plazhit

x240

Një debat mes një çifti duket se ka degraduar duke u shndërruar në një “arenë grushtesh dhe shuplakash” buzë detit.

Në Turqi, një grua ka nisur të debatojë me burrin e saj në prani të një çifti miqsh, por më pas ka filluar ta godasë me shkelma dhe grushte.

Siç shihet edhe në videon që ilustrohet në vijim, gruaja nuk kursehet aspak pavarësisht se aty ndodhen dhe njerëz të tjerë, ndërsa miqtë mundohen që t’i ndajnë.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur ekzaktësisht dhe ka bërë që të “plasi grushti” mes çiftit.

 

Leave a comment