Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Gjendet e vdekur një grua në oborrin e banesës së saj në Gjirokastër

ambulanca-1-780x405

Një grua është gjendur e pajetë në oborrin e shtëpisë së saj në fshatin Hundëkuq në Gjirokastër.

Nga raportimet e para dyshohet se gruaja është vetëdjegur. Viktima është identifikuar si Olimbi Koleta.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë, dhe as çfarë e ka shtyrë gruan që ka gjetur vdekjen të ndërmarrë aktin e rëndë.

Leave a comment