Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Një yll i lindur, Bebe Rexha publikon foton e rrallë nga fëmijëria

R (2)

Sot është një ndër këngëtaret më të suksesshme me famë botërore. Bebe Rexha qëndron pranë fansave dhe nëpërmjet rrjeteve sociale, duke ndarë detaje nga jeta e saj personale. Së fundmi, artistja shqiptare ka publikuar një fotografi kur ka qenë në moshën 8 vjeçare.

Bebe shfaqet me flokët e zeza të gjata, dhe këto tipare të ëmbla kur ka qenë e vogël duket se vazhdon t’i ruajë dhe sot. Kujtojmë që Bebe sapo ka lancuar albumin më të ri me titull “Better Mistakes”, që është pritur shumë mirë nga publiku.

Related Posts

Leave a comment