Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Elita Rudi rikthehet në ekran pas shumë kohësh, ku do ta shohim moderatoren

R

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi është shkëputur prej kohësh nga ekrani. Përgjatë kësaj periudhe ajo është fokusuar te fëmijët e saj, Zëri dhe Bora.

Megjithatë, këto janë muajt e fundit të pushimeve pasi me ardhjen e Shtatorit Elita do t’i rikthehet televizionit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instagram.

Moderatorja nuk ka zbuluar më shumë detaje dhe nuk dihet ende se për çfarë projekti bëhet fjalë.

Leave a comment