Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Media ndërkombëtare përzgjedh 10 meshkujt më të pashëm shqiptarë, mes tyre edhe ish-konkurrenti i Përputhen

-640-0-61002a86478e1

Media ndërkombëtare “Conan Daily” ka publikuar një listë me 10 meshkujt më të pashëm të çdo shteti dhe nuk ka munguar as një listë me djemtë shqiptarë. Disa prej tyre janë aktorë, këngëtarë e futbollistë, por edhe personazhe nga “Përputhen”, si Mevlani i cili mban vendin e 10.

10. Mevlan Shaba

9. Alban Skenderaj

8. Valdrin Muriqi

7. Oni Pustina

6. Lorik Cana

5. Nik Xhelilaj

4. Enver Gjokaj

3. Jurgen Gjasula

2. Patrick Rukaj

1. Niko Pepaj

Leave a comment