Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Ulërimat e të moshuarës së përfshirë nga flakët zgjuan fqinjët, detaje tronditëse nga ngjarja e rëndë në Gjirokastër

555

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër në orët e para të ditës së sotme, ku bashkëshorti ka lyer me benzin gruan e tij dhe më pas i ka vënë flakën.

Leave a comment