Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Aksidenti tragjik në Shkodër/ Kush janë dy viktimat 16 dhe 23-vjeç të aksidentit në Velipojë (FOTO)

shkoder-Velipoje

Orët e para të mëngjesit ishin fatale për dy të rinj nga Shkodra. Makina me të tip “BMW” me të cilën ata udhëtonin, doli nga rruga si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe u përplas me një mur.

Related Posts

Leave a comment