Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Dy muaj pas martese, Boris Johnson do të bëhet baba

F02ABBD7-8D3E-4FB5-81A1-0D1E972BED60

Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe partnerja e tij, Carrie Symonds janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajmin e bëri me dije vetë Carrie përmes një postimi në rrjete sociale, i cili vjen vetëm dy muaj pasi u martuan në fshehtësi të plotë.

Related Posts

Leave a comment