Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Ulje e lehtë temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot

-640-0-6104e28730212

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie me 1 gradë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 17°C në 32°C, në zonat e ulëta nga 23°C në 39°C dhe në zonat bregdetare nga 26°C në 40°C.

Era do të fryjë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Diell dhe ulje e lehtë temperaturash, ky është parashikimi i

Related Posts

Leave a comment