Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prindër për herë të parë?

-640-0-ea7d43ad727ce883a9ec624f8ebdd2fe

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar Marina Vjollca mbrëmjen e djeshme në një status në Instastory shkruan- “Faleminderit Zot për gjithçka!”. Ajo nuk tregoi asnjë detaji tjetër se për çfarë i ishte kaq falenderuese Zotit duke lënë fansat në pikëpyetje e rrjedhimisht ata kanë nisur aludimet.

Dyshohet se ajo dhe Getoari po bëhen prindër për herë të parë dhe statusi i saj lidhet pikërisht me këtë lajm.Po ashtu, me një vëzhgim të shpejt në rrjetet sociale vumë re se ndjekësit prej disa kohësh komentojnë për një shtatzënë të mundshme të bukuroshes bjonde.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prindër për herë të

Disa prej tyre thjesht pyesin “Shtatzënë?”, “Më duket mua apo do na bësh me beb me vërte?”, të tjerë e bëjnë fakt të kryer duke shkruar “Marina shtatzënë”, “Shtatzënë” e të tjerë e urojnë “Urime shtatzënia Marina, mos e mbulo barkun me çantë”, kurse dikush shkruan “Si e ke bebin, Marina?”.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prindër për herë të

Gjithë dyshimet nisën kur Marina mungoi në ekran muajin e fundit te ‘Klanifornia’, ndërkohë më pas postoi një foto në “Instagram” pas një mungese të gjatë, duke shkruar “Më munguat të gjithë”. Sakaq, në postimet e fundit që ajo ka bërë duket sikur kujdeset të mbulojë barkun.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prindër për herë të

Kujtojmë se Marina dhe Getoari kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë 4 vite më parë.

Leave a comment