Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Deputetja shqiptare i jep fund beqarisë, publikohen pamje nga ceremonia e dasmës

53F54572-44AE-4756-9D25-292D0DECC212

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adelina Grainca, sot i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë në martesë. Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje është martuar me Erblin Maliqin.

Në rrjete sociale janë publikuar disa fotografi nga ceremonia e tyre martesore e realizuar në një ambient të bukur e me dekor të veçantë.

Sigurisht e gjithë vëmendja ishte te nusja, tepër elegante dhe me stil. Modeli i ri i flokëve ka rënë në sy.

Related Posts

Leave a comment