Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Plas thika në Tiranë, një person gjendet i shtrirë në tokë

FC58F0F0-7270-44AC-8DBF-EAAAD53A483A

Një plagosje me thikë ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia, e cila ka rrethuar zonën me shirit dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plagosjes, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve të përfshirë.

Related Posts

Leave a comment