Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Shpërthim i fuqishëm në Turqi/ Qielli bëhet jeshil, spekulohet për UFO (VIDEO)

-640-0-61080d44b5720

Një video po qarkullon së fundmi në Turqi, ku sipas atyre që e kanë publikuar duket një meteor i gjelbër që bie në Tokë.

Kjo ka ngritur hipotezat e prezencës së UFO-ve megjithatë autoritetet nuk kanë reaguar për këtë video që është bërë virale.

Në pamje duket në fillim një si shpërthim si të ishte bubullimë, e më pas një objekt ndriçues që bën natën ditë.

Objekti pastaj bie në Tokë, duke lënë gojëhapur dhe të shokuar të gjithë ata që panë videon.

Megjithatë disa ekspertë thotë se ndriçimi ka marrë ngjyrë jeshile për shkak se meteori ka pasur nikel në përbërje.

Related Posts

Leave a comment