Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Vajza e Donald Trump ‘kapet mat’ ngjitur me Shqipërinë, shijon pushimet verore me të dashurin

Screenshot_6-1-1000x593-1-1-780x405

Vajza e ish-Presidentit të SHBA, Donald Trump, Tiffany, ka zgjedhur Greqinë për të kaluar disa ditë pushimesh këtë verë.

Tiffany u fotografua teksa shëtiste me të fejuarin e saj miliarder Michael Boulos në ishullin grek të Mikonos.

27-vjeçarja është fotografuar brenda një varke, teksa po eksploronte detin e kaltër të Egjeut.

Tiffany duket se është frymëzuar nga historia e ishullit, teksa u shfaq e veshur me një fustan blu, të shtrënguar në bel me një rrip dhe me një të hapur të guximshme deri në kofshë që e përngjante shumë me perëndeshën e Mikonos. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

 

Leave a comment